Związki męsko- żeńskie
Dowiedz się wszystkiego

Pierwsza randka

Prowadzisz ciekawe życie i dlatego lubujesz się w snuciu obszernych historii? A może uważasz, że jeśli będziesz wesoła to wydasz się bardziej wyluzowana? Na randkę zabierasz przyjaciółkę, bo dobrze mieć pod ręką kogoś, kto w razie potrzeby wypełni niezręczną ciszę?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, na którekolwiek z powyższych pytań, to lepiej zapoznaj się z naszymi radami, zanim zniszczysz coś, co jeszcze nawet się dobrze nie zaczęło!

Podobno faceci nie znoszą kiedy dziewczyna na którąkolwiek z randek przyprowadza przyjaciółkę. Wtedy nie macie szans na wzajemne poznanie. Nerwowy chichot też odstrasza i to skutecznie!
„ Kiedyś jedna z dziewczyn, cały czas śmiała się z jakiś głupot ze swoją koleżanką i to na naszej pierwszej randce! Wściekłem się i już się nie odezwałem.” –mówi Michał

Wcale nie wydaje się to dziwne. Zastanów się, czy Ty chciałabyś przeżyć upojne chwile z obiektem uczuć w towarzystwie… kolejnego facet?! I tu pojawia się stare, dobre przysłowie „nie rób drugiemu, co Tobie nie miłe”. W tym przypadku jak najbardziej się sprawdza. Wychodzi na to, że nasze babki dobrze wiedziały, co mówią.

Wyrzuć ze słownika wszelkie przekleństwa. Pierwsza randka to moment szczególny. Postaraj się zabłysnąć, tym bardziej, że wielu facetów po prostu nie potrafi zaakceptować używających wulgaryzmów dziewczyn. 

Jeżeli możesz wybrać miejsce, w którym się spotkacie, to postaraj się o to by była to np. knajpka, raczej sympatyczna, ale niezbyt droga. Dobrze by było gdyby w pobliżu znajdowało się np. kino. Wtedy dasz mu pole do popisu, a przy okazji w razie gdyby zabrakło Wam tematów, dobry film uratuje sytuacje. 
Pamiętaj także o zasadzie nie pytania o ex partnerki. O tym pogadacie później, kiedy zaczniecie się regularnie spotykać. Oczywiście nie pytaj tylko o szkołę, sytuację na uczelni i pracę. Nie chodzi tylko o poruszanie bezpiecznych i nudnych tematów. Opowiedz cos ciekawego, dodaj kilka słów o sobie, ale wiedz, że umiejętność słuchania jest również niezwykle ważna. Faceci też czasami lubią się odezwać! Więc nie gadaj cały czas! 

Ty również nie powinnaś poruszać tematu byłych partnerów. Nie opowiadaj jak Twój „były” to  lub tamto. Sama chyba nie miałabyś ochoty słuchać pochwalnych przemówień pod adresem poprzednich kobiet Twojego towarzysza. Skup się raczej na ciekawych historiach (byle nie za długich), na fajnych filmach, czy spektaklach. Może jest coś co wzbudza Wasze zainteresowanie? Rozmowa o wspólnych pasjach potrafi być niezwykle konstruktywna i daje świetne rezultaty. Choćby dlatego, że mężczyzna ma szansę odnaleźć cząstkę siebie w Tobie. Każdy lubi ludzi, którzy są troszkę podobni do nas samych. Oczywiście nie staraj się na siłę mu przypodobać i robić z siebie chłopczycy, która nagle kocha piłkę nożną, a boks to jej drugie życie.  Facet doceni jeśli będziesz bardzo kobieca, ale nie wyzywająca. Do tego wykazuj zainteresowanie tym, co mówi, ale w umiarkowany sposób. Sama od czasu do czasu podziel się czymś interesującym i sukces gwarantowany!
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW