Związki męsko- żeńskie
Dowiedz się wszystkiego

Związek bez przyszłości

Nie dogadujecie się? Już nie ma słodkiego patrzenia w oczy, ani szalonych randek? Jesteście ze sobą od kilku lat, mieszkacie razem i już nawet nie czujecie zazdrości? Wieczory spędzacie oglądając telewizję?  Lepiej czujecie się w własnym  towarzystwie niż z potencjalnym ukochanym?
Cza coś z tym zrobić!

Jeżeli kochacie się regularnie: w pierwszy Czartek miesiąca to znak, że coś jest nie tak.  Od tego można zacząć, a reszta to już ciepłe skarpety i milutka piżamka każdej nocy, chipsy w łóżku, gazetka i samotna kawa o poranku.

Niezbyt oryginalny prezent

Jeżeli Twoje prezenty są raczej praktyczne i już dawno przestały sprawiać przyjemność partnerowi, zastanów się, czy jeszcze go kochasz. Upominek od Ciebie to zwykle ciepłe skarpety, szaro-bura czapka lub maszynki do golenia?

Nieznośna mamuśka

Jeżeli w Waszym życiu „pierwsze skrzypce” odgrywa nieznośna i wiecznie wtrącając się mamusia to znak, że nie możecie z tym zwlekać. Nachalnie doradza zasłony do kuchni, wybiera stół do salonu i narzutę na kanapę? Do tego Twój ukochany dzwoni do niej za każdym razem kiedy zaboli go głowa? Wybierał z nią pierścionek zaręczynowy, a wybór Kocioła też uzależnia od jej fanaberii? Jeżeli an którekolwiek z tych pytań odpowiedź brzmi: „tak” to uciekaj z tego toksycznego związku!
Rozbiegane oczy

Na każdym spacerze on ogląda się na innymi kobietami. Żadna nie umknie jego uwadze, a co ładniejsza sprawi, że nie będzie mógł od niej oderwać wzroku? Dwudziestoletnia sąsiadka z naprzeciwka sprawia, że ciśnienie Twojego partnera wzrasta? Ty natomiast spoglądasz na coraz to młodsze modele, wykręcając wzrok za na[potkanymi mężczyznami?

Często jesteś zdruzgotana, przybita, a smutki zajadasz czekoladą? Zdarza Ci się spędzać godziny w ulubionej cukierni? Jeżeli tak wygląda Twoja rzeczywistość, to zacznij szukać  nowego partnera!
Oto kilka sposobów na to jak sprawdzić, że jemu jeszcze zależy!

Po pierwsze Twoja kumpela jako tester jego niezawodności. Jeżeli jest długonogą blondynka i mimo to po kieliszku lub dwóch czerwonego wina, on jej nie ulegnie, możesz być z siebie dumna. Ostatnio dostałaś od niego kwiaty, tak bez okazji? To dobry znak!

Zacznij jednak się obawiać jeżeli…

-Jego najlepsza przyjaciółka właśnie zaczęła Cie lubić,
-dzisiaj wybiera się ze znajomymi na imprezę, z resztą wczoraj też był w klubie,
- ostatnio o Twoich urodzinach przypomniał mu upominek od Twojej mamy.

To nie jedyne objawy wygasającego uczucia. Jeżeli czujesz, że jego słowa zaczynają Ci drażnić, wszystko Cie denerwuje, a na dodatek dzisiaj ma przyjść jego mama, a Ty musisz ugotować obiad, posprzątać i wyjść z psem. On natomiast leży na kanapie i żali się na nadmiar obowiązków w pracy, to zbuntuj się!

Poszukaj nowej szansy na miłość lub zrób sobie długą, zasłużoną przerwę od nowych znajomości z mężczyznami. Tak naprawdę i tak wasz związek jest już ruiną. Może warto zatem zrobić pierwszy krok, ku rozpadowi czegoś, co od dawno można było nazwać prawdziwą farsą?
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW